De drie levens van Tomomi Ishikawa-   eReader eBook

Benjamin Constable • eBook

€ 13,99

Direct downloaden

Bestellen Zet op verlanglijstje

Korte inhoud

Wanneer leer je echt je vrienden kennen? Tomomi Ishikawa is dood en haar beste vriend Ben erft haar laptop. Daar staan wonderlijke aanwijzingen op en Ben denkt dat er meer achter haar zelfmoord zit. Tomomi leidt hem naar pakketjes die ze voor hem heeft verstopt op vreemde plekken in Parijs: onder een bankje in een onbekend park, in een verlaten metrostation en in een beroemd beeld van stilstaande klokken. Na de uitgebreide speurtocht door Parijs, voert ze hem op een nog spannender tocht naar New York. Ben put troost uit deze afleiding maar als hij in New York vermoedt dat iets niet klopt, wordt de sfeer grimmig. Wat wil Tomomi van hem? Wordt hij vermaakt of bespeeld? 'Wat een verrassing dit boek. Zonder enige verwachting kreeg ik een enorm avontuur als lezer. Het is zeker een must voor alle liefhebbers van Haruki Murakami, maar ook voor de lezers van Paul Auster en Nicole Krauss. [] Weer eens een echt leesavontuur! Een boek om je in te verliezen.' Erik van Neer, docent Nederlands 'Een aangrijpende, raadselachtige, prachtige gecomponeerde roman. Toen ik er eenmaal in begonnen was, kon ik hem niet meer wegleggen. Dit uitstekende debuut leest als een kruising tussen een raadsel en een sprookje.' Emily St. John Mandel, auteur van The Lola Quartet 'Offbeat, duister, speels van toon.' Publishers Weekly

Details:

Auteur(s)Benjamin Constable
UitgeverijNieuw Amsterdam
Vertaler(s)Tjadine Stheeman
ISBN9789046816004
TaalNederlands
UitvoeringeBook
Aantal pagina's249
Verschijningsdatum
Formaat
ePub met digitaal watermerk
ePub met digitaal watermerk (Social DRM) is een formaat met sociale beveiliging. Hierbij wordt het eBook gemarkeerd met zichtbare (je naam voor ieder hoofdstuk) en onzichtbare kenmerken. Met Social DRM ben je niet gebonden aan een Adobe ID. Je kunt deze eBooks lezen op alle e-readers, dus met of zonder Adobe ID.
Bestandsgrootte1330 KB
KopieerrechtenKopiƫren is niet toegestaan
PrintrechtenPrinten is niet toegestaan
VoorleesfunctieIngeschakeld
Afmetingen1 x 1 x 1 mm.
Gewicht1 gr.  

Recent bekeken producten