BLADER DOOR ONZE GENRES
OVER ONS | WIE IS WIE

Uitgeefhuis Nieuw Amsterdam

Uitgeverij Nieuw Amsterdam werd opgericht op 1 april 2005. De uitgeverij richt zich op de serieuze publieksmarkt en heeft een breed fonds met o.a. Nederlandstalige en vertaalde literatuur, cultuur, kookboeken, sport, crime en geschiedenis, met succesauteurs als David Mitchell, Hanya Yanagihara, Pieter Steinz, Karin Luiten en Thomas Verbogt.


Uitgeverij Nieuw Amsterdam valt onder Uitgeefhuis Nieuw Amsterdam (UNA), onderdeel van de boekentak van Novamedia. Het Uitgeefhuis bestaat uit de uitgeverijen Nieuw Amsterdam, Wereldbibliotheek, Bas Lubberhuizen, Fontaine en Podium. Tot de boekentak van Novamedia behoren ook online boekwinkel BookSpot en boekhandel Scheltema in Amsterdam.

Wie is wie

OVER ONS | WIE IS WIE

Josja Zijlstra

Managing Director

josja@novamedia.nl

Janneke Louman

Uitgever Nieuw Amsterdam

jlouman@nieuwamsterdam.nl

Melle van Loenen

Acquirerend Redacteur Non-fictie Nieuw Amsterdam

mvanloenen@nieuwamsterdam.nl

Ton van Luin

Redacteur Non-fictie Nieuw Amsterdam

tvanluin@nieuwamsterdam.nl

Susanne van Leeuwen

Hoofdredacteur Fictie Nieuw Amsterdam

svanleeuwen@nieuwamsterdam.nl

Neeltje Smitskamp

Acquirerend Redacteur Fictie Nieuw Amsterdam

nsmitskamp@nieuwamsterdam.nl

Willemijn Visser

Hoofdredacteur Culinair & Lifestyle Nieuw Amsterdam

wvisser@nieuwamsterdam.nl

Koen van Gulik

Uitgever Wereldbibliotheek

kvangulik@nieuwamsterdam.nl

Thijs van Blitterswijk

Acquirerend Redacteur Wereldbibliotheek

t.van.blitterswijk@wereldbibliotheek.nl

Annemie Michels

Uitgever Fontaine

annemiemichels@fontaineuitgevers.nl

Francis Wehkamp

Hoofdredacteur Culinair Fontaine

franciswehkamp@fontaineuitgevers.nl

Lynn Plagmeijer

Redacteur Fontaine

lynnplagmeijer@fontaineuitgevers.nl

Michel Schoonheim

Sales Manager

mschoonheim@nieuwamsterdam.nl

Liesbeth Sysling

Accountmanager

liesbethsysling@fontaineuitgevers.nl

Tomas Blansjaar

E-commerce Accountmanager

tblansjaar@nieuwamsterdam.nl

Maroos Hendrickx

Accountmanager

mhendrickx@nieuwamsterdam.nl

Annoesjka van Dijk

Verkoop Binnendienst

avandijk@nieuwamsterdam.nl

Stephan Beckers

Verkoop Binnendienst

stephanbeckers@fontaineuitgevers.nl

Charley Haagsma

Hoofd PR & Publiciteit

chaagsma@nieuwamsterdam.nl

Myrthe de Haan

PR & Publiciteit

mdehaan@nieuwamsterdam.nl

Amy Schellevis

PR & Publiciteit

aschellevis@nieuwamsterdam.nl

Victorine Hollaers

Marketing & Publiciteit Fontaine

victorinehollaers@fontaineuitgevers.nl

Marion Hoff

Bureauredacteur

mhoff@nieuwamsterdam.nl

Maaike Koekenbier

Financiële Administratie

mkoekenbier@nieuwamsterdam.nl

Gerard Willemsen

Hoofd Productie

gwillemsen@nieuwamsterdam.nl

Reindert Vrij

Productie Manager Fontaine

reindertvrij@fontaineuitgevers.nl

Marloes Maaswinkel

Hoofd Finance

marloes.maaswinkel@bookspot.nl

Kim van de Beek

HR Manager

kim@novamedia.nl

Ellen Leenhouwers

Management Assistent

eleenhouwers@nieuwamsterdam.nl

Pieter de Bruijn Kops

Redacteur Non-fictie Nieuw Amsterdam

pkops@nieuwamsterdam.nl

Henk ter Borg

Editor At Large Non-fictie Nieuw Amsterdam

hterborg@nieuwamsterdam.nl

Marije Braat

Coördinator Rechten & Licenties

mbraat@nieuwamsterdam.nl

Trijnie Duut

Redacteur Fontaine

trijnieduut@fontaineuitgevers.nl

Bert Viets

Financial Controller

Bert.Viets@nieuwamsterdam.nl

Suzan von Boltog

Financiële Administratie

Carola Smit

Office Medewerker Fontaine

carolasmit@fontaineuitgevers.nl